Poľnohospodárstvo

Je tu 27 sekcií v ktorej sú 28 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 1130 celkom 66
PEPITO s.r.o.

PEPITO s.r.o.

Zaoberáme sa tavením hovädzieho a bravčového tuku ( živočíšnych tukov ). Výsledné suroviny dodávame do celého sveta a po celej EÚ, kde ich firmy ďalej spracovávajú pri výrobe kozmetických ( výroba mydla ), farmaceutických, strojárskych a krmivárskych výrobkov.
naše produkty: Sušená mäsová múčka, Tavený živočíšny tuk, Tukové surovina, Výroba živočíšneho tuku
Poslať správu PEPITO s.r.o.
Dibaq a.s.

Dibaq a.s.

Vyrábame kompletné krmivá pre psov, mačky, kone, ryby, prasatá, doplnkové krmivá, výživové doplnky, pochúťky. Vyrábame krmivá a výživové doplnky na zákazku. Veľkoobchod, poradenstvo vo výžive zvierat, chovateľská stanica Fitmin psov plemena border kolie.
naše produkty: Krmivá pre okrasné ryby, Krmivo pre kone, Krmivo pre mačky, Krmivo pre psov, Výživový systém pre ošípané
Poslať správu Dibaq a.s.
JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.

Spracovanie plastových odpadov, recyklácia, regranulácia, aglomerácia, drtenie, vstrekovanie, vyfukovanie, výkup, zber. Plastové výrobky : fólie, LDPE vrecia, kompostéry, kompostovacia sila, drtiče. Výroba magnetických separátorov, detektory kovov.
naše produkty: Kompostér, Regranulát
Poslať správu JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Firma vyrába a predáva multifunkčné travné stroje, sekačky na trávu, traktory, malotraktory, snehové frézy, žacie stroje, obracače sena, mulčovače, zametacie kartáče, čerpadlá k traktorom a ďalšie. Poskytujeme záručný a pozáručný servis, náhradné diely.
naše produkty: Kosačky, Snehové frézy, Traktory
Poslať správu WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
SOME Jindřichův Hradec s.r.o.

SOME Jindřichův Hradec s.r.o.

Predaj a servis poľnohospodárskych, lesnických a komunálnych strojov. Traktory, malotraktory, lesnícke nástavby, jednonápravové sekačky, frézy, príkopové stroje, spracovanie bio hmoty, kotle a krbová kachle.
naše produkty: Čelné nakladače, Drtiče dreva, Komunálne traktory, Lesné frézy, Mulčovače, Mulčovacie sekačky, Obracač sena, Príkopové stroje, Siace stroje, Spracovanie biomasy, Teleskopické manipulátory
Poslať správu SOME Jindřichův Hradec s.r.o.
DAJANA PET, s.r.o.

DAJANA PET, s.r.o.

Firma DAJANA PET, s.r.o. bola založená v roku 1991 a v dnešnej dobe je jedným z popredných svetových výrobcov krmív pre okrasné rybky v akváriu a záhradných rybníčkoch a prípravkov pre úpravu akvarijnej a rybničnej vody.
naše produkty: Krmivá pre akvarijné ryby, Krmivo pre koi kapry, Krmivo pre okrasné ryby
Poslať správu DAJANA PET, s.r.o.
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Naša firma je dodávateľom technológií pre sušiace, peletovacie a briketovacie linky vrátane montáže a servisu. Súčasne ponúkame dodávky, montáž a servis technológií pre pozberové linky a sklady obilia.
naše produkty: Peletovacie linky, Pozberové linky, Sklady peliet, Sušiarne na využitie odpadného tepla
Poslať správu OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
SEVA-SEED, spol. s r.o.

SEVA-SEED, spol. s r.o.

Ponúkame sáčkované osivo zeleniny, kvetín, liečivých a aromatických rastlín, voľne vážené osivá zeleniny a liečivých rastlín, osivá na výsevnych páskach, cibuľu sadzačku a iné. Garantujeme kvalitu osív za predpokladu ich správneho uskladnenia a použitia.
naše produkty: Osivá, Poľnohospodárske komodity, Predaj osív
Poslať správu SEVA-SEED, spol. s r.o.
Akras Bohemia, spol. s r.o.

Akras Bohemia, spol. s r.o.

Patríme k popredným dodávateľom v obore. Vyrábame tekuté a práškové arómy, aromatické báze a emulzie, koncentráty, mikrozapuzdrené arómy, granuláty, wellness extrakty a iné dochucovacie prostriedky. Rýchle a efektívne riešenie aromatizácie potravín.
naše produkty: Arómy a aromatické látky, Extrakty ovocné koncentráty oleoresiny, Prísady do potravín
Poslať správu Akras Bohemia, spol. s r.o.
KSK BONO s.r.o.

KSK BONO s.r.o.

Kompletné krmivá pre psov rady Bono, Impuls, Joly, krmivá pre mačky rady Petty, prémiové krmivá pre psov a mačky No1 Premium, výroba krmív pod privátnou značkou, pochúťky, ostatné doplnky (stelivo). Zaručujeme pružné dodávky menších a veľkých objemov.
naše produkty: Ekologická podstielka pre mačky, Konzervy pre mačky, Kompletné krmivá pre psov, Mäsovky pre mačky, Paštéty pre psov, Pochúťky pre mačky, Suché krmivo pre mačky
Poslať správu KSK BONO s.r.o.
MONTICOM spol. s.r.o.

MONTICOM spol. s.r.o.

Firma MONTICOM spol. s r.o. je dodávateľom technológií pre skladovanie v poľnohospodárstve, ekológii a priemyslu. Skladovacím objektom sú veľkokapacitné obilné silá, nádrže a zásobníky zo smaltovaných plechov vrátane plnenia, vyberania a ďalších technologických ciest.
naše produkty: Skladovacie nádrže, Veľkokapacitné obilné silá, Zásobníky zrnovín
Poslať správu MONTICOM spol. s.r.o.
REMONT ČERPADLA s.r.o

REMONT ČERPADLA s.r.o

Veľkoobchod a maloobchod s čerpadlami a závlahovou technikou. Montáže čerpacích systémov, vodární. Závlahové systémy - projekcia a realizácia. Servisné služby v oblasti čerpadiel a závlah . Predaj záhradnej techniky. Kalové hospodárstvo. Internetový obchod.
naše produkty: Domáce vodárne, Elektrická sekačka, Kalové čerpadlá, Nožnice na konáre, Nožnice na okraje trávnikov, Turbosekačka, Viacplošný výsuvný zadažďovač
Poslať správu REMONT ČERPADLA s.r.o
S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

Ponúkame živé, umelé a rezané kvetiny, vyrábame umelé stromy. Zapožičiavanie kvetín a dekorácií, výroba a predaj fontán a vodotryskov, vianočné a sezónne dekorácie, filmové dekorácie, pôsobnosť v celej Českej a Slovenskej republike.
naše produkty: 3D dekorácie, Sezónne dekorácie, Umelé kvetiny, Vianočné dekorácie, Živé kvetiny
Poslať správu S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.
BYLINY Mikeš s.r.o.

BYLINY Mikeš s.r.o.

Nákup, predaj a spracovanie bylín. Spracované liečivé rastliny sú určené predovšetkým pre výrobu čajov, významnou surovinou sú pre liehovary a potravinárstvo. Spracovávajú sa tu aj vybrané druhy korenia a sušeného ovocia.
naše produkty: Aromatické rastliny, Byliny, Liečivé rastliny
Poslať správu BYLINY Mikeš s.r.o.
Farmet a.s.

Farmet a.s.

Farmet je dynamicky sa rozvíjajúca česká spol. zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom poľnohospodárskych strojov na spracovanie pôdy, siatie a technológií na spracovanie olejnín. Produkty sú určené na profesionálne použitie v najnáročnejších podmienkach.
naše produkty: Kompaktor, Kyprič, Poľnohospodárske stroje, Poľnohospodárske stroje Praha, Sejací stroj, Podmietač
Poslať správu Farmet a.s.
TAURUS s.r.o., Chrudim

TAURUS s.r.o., Chrudim

Výroba a opravy poľnohospodárskych a lesníckych strojov. Vyrábame dopravníky sypkých hmôt, závitovkové dopravníky, magnetické separátory, zásobníky na obilie a šrot, miešačky kŕmnych zmesí, šrotovníky a vážiace zariadenia do kompletných liniek pre túto výrobu.
naše produkty: Dopravník závitovkový, Mlynské stroje, Pozberové linky, Šrotovníky, Vertikálny mlyn, Výrobne kŕmnych zmesí
Poslať správu TAURUS s.r.o., Chrudim
1. Slezská strojní, a.s.

1. Slezská strojní, a.s.

Ponúkame poľnohospodárske stroje ( CLAAS, FENDT, HARDI, VÄDERSTAD, KVERNELAND ) a originálne náhradné diely. Poskytujeme servis a opravy poľnohospodárskych strojov. Vykonávame kontrolné testovanie poľných postrekovačov a rosičov. Zabezpečíme financovanie pri kúpe strojov.
naše produkty: Poľnohospodárska technika
Poslať správu 1. Slezská strojní, a.s.
Ekytky - Miloš Winkler

Ekytky - Miloš Winkler

Expresné doručovanie kvetín v Prahe, Českej republike i v celom svete. Špecialista na darčekové a reprezentatívne kytice a kvetinové koše, aranžmá, svadby, vence, kytice, ruže. Objednávky online, platba kartou, predaj na faktúru. Doručíme rýchlo a diskrétne.
naše produkty: Darčekové kytice, Doručovanie kvetín, FLOWERS4U, Kvetinárstva v Prahe, Kvetiny online, Svadobné kytice
Poslať správu Ekytky - Miloš Winkler
Nekvinda - Zemědělská technika a. s.

Nekvinda - Zemědělská technika a. s.

Predávame traktory ZETOR, náhradné diely ZETOR a ZTS, pneumatiky, poľnohospodárske pneumatiky, poľnohospodárske stroje AGROSTROJ ( bubnové žacie stroje, diskové žacie stroje, rozmetače maštaľného hnoja, mulčovače ), pluhy, pôdospracujúce stroje, ložiská a autobatérie.
naše produkty: Náhradné diely Zetor
Poslať správu Nekvinda - Zemědělská technika a. s.
GREWIS, s.r.o.

GREWIS, s.r.o.

Výrábame tanierové, listové a tvarové pružiny tvarované za tepla. Náhradné diely pre poľnohospodárske stroje. Povrchová úprava : vrhanie - guličkovanie.
naše produkty: Náhradné diely pro poľnohospodárske stroje, Tanierové pružiny
Poslať správu GREWIS, s.r.o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.