Poľnohospodárstvo

Je tu 27 sekcií v ktorej sú 28 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 2140 celkom 66
Avistech s.r.o.

Avistech s.r.o.

Multifunkčné nakladače Avant, jednoosové nosiče náradia a zakladače trávnikov Agria, štiepkovače Eliet, zlupovačky trávnikov Brouwer, žacie traktory Etesia, rotačné mulčovače Mcconnel, príkopové sekačky Mcconnel, snehové pluhy.
naše produkty: Komunálna technika, Multifunkčné mininakladače, Poľnohospodárska technika
Poslať správu Avistech s.r.o.
KŮŽE, spol. s r.o

KŮŽE, spol. s r.o

Sedlárstvo. Výroba postrojov pre ťažné a športové kone, kočiarové postroje. Chomúty. Uzdy a ohlávky. Potreby pre dobytok. Galantérna výroba : opasky, montážne tašky. Poľovnícke potreby : nábojové pásy, remene na zbrane. Kynologické potreby : vodítka.
naše produkty: Konské postroje
Poslať správu KŮŽE, spol. s r.o
Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Zaoberáme sa chovom a predajom tržných a násadových rýb. Chováme predovšetkým kapra obyčajného, lieňa obyčajného, amura bieleho, šťuku obyčajnú, zubáča obyčajného a sumca veľkého. Zabezpečujeme dopravu rýb. Vo vybraných rybníkoch prevádzkujeme športový rybolov.
naše produkty: Chov kapra
Poslať správu Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.
TANY, spol. s r.o.

TANY, spol. s r.o.

Spoločnosť TANY, spol. s r.o. je moderná spoločnosť, ktorá v Nýrsku v roku 1992 obnovila taviarenskú výrobu. Výroba tavených syrov s dobre roztierateľnou konzistenciou je jediným výrobným programom spoločnosti.
naše produkty: Tavené syry
Poslať správu TANY, spol. s r.o.
Kytice.cz

Kytice.cz

Bloomies s.r.o. je mladá kvetinová spoločnosť založená v roku 2002. Naše hlavné aktivity sú: predaj kvetín, kvetinové väzby, aranžmá kvetín a akékoľvek služby s tým spojené. Sme schopní pripraviť kvetiny na akúkoľvek príležitosť.
naše produkty: Kvetiny online Česká republika, Kytice online Česká republika
Poslať správu Kytice.cz
KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS

KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS

Výroba a predaj priemyslových kĺbových reťazov- válčekové reťaze, puzdrové reťaze, Gallove reťaze, Flyerove reťaze, všetko v štandardnom i neštandardnom prevedení, špeciálne reťaze, reťaze s rôznou povrchovou úpravou, nerezové reťaze, unášače, reťazové kolesá.
naše produkty: Priemyslové kĺbové válčekové reťaze
Poslať správu KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS
GurmEko, s.r.o.

GurmEko, s.r.o.

Výrobca a dodávateľ v sortimente: korenie, koreniace zmesi, potravinové prípravky, konvenience, marinády, cesnakové pasty, sušené a konzervované huby, tekuté korenie a FONDy.
naše produkty: Korenie
Poslať správu GurmEko, s.r.o.
UNICOM Agro, a.s.

UNICOM Agro, a.s.

Predaj a servis – poľnohospodárska technika, traktory, pozberové technológie, skladovanie tekutých hnojív, drevené, kovové haly, komunálna technika. Zastupujeme Amazone, Grimme, Dina, Geschwill, Conrads, Mecmar, Agritech, SIP, Tatoma, Lehner.
naše produkty: Sejacie stroje, Traktorové návesy
Poslať správu UNICOM Agro, a.s.
Martin Bartoš - NÁŘADÍ

Martin Bartoš - NÁŘADÍ

Predaj a servis širokého sortimentu tovaru - záhradná technika ( záhradné traktory, krovinorezy, sekačky na trávu - STIHL, STIGA, BRILL ), komunálna technika, elektrické ručné náradie a nástroje značiek METABO, NAREX, BOSCH, PROTOOL.
naše produkty: Elektrické ručné náradie, Komunálna technika, Záhradna technika
Poslať správu Martin Bartoš - NÁŘADÍ
Braunstar

Braunstar

Internetový obchod Braunstar ponúka všetko pre rybárčenie, rybárske potreby, rybárske prúty, navijáky, vlasce a šnúry, krmivá, nástrahy, knižky, videá, mapy, doplnky pre rybárov, obuv pre rybárov, rybárske háčiky, nože a ďalšie potreby pre rybárov.
naše produkty: Rybárske potreby, Rybárske prúty, Rybárstvo
Poslať správu Braunstar
Luděk Polčák - NEREZ

Luděk Polčák - NEREZ

Zabezpečujeme predaj a servis poľnohospodárskej techniky, zákazkové zámočnícke práce, kovoobrábanie, výrobu náhradných dielov pre vysokotlakové lisy na zber sena a slamy, výrobu malých detských motocyklov, agrobazár - ponuka lacných a prevádzkou overených strojov.
naše produkty: Diely na poľnohospodárske stroje
Poslať správu Luděk Polčák - NEREZ
SAIK s.r.o.

SAIK s.r.o.

Naša spoločnosť SAIK s.r.o. bola založená v roku 2000. Od tejto doby úspešne obchodujeme s poľnohospodárskymi komoditami na tuzemskom i zahraničnom trhu. Hlavným predmetom našej činnosti sú dodávky olejnatých semien, obilovín a strukovín.
naše produkty: Horčičné semienko, Jáhly, Kmín, Ľanové semienko, Modrý mak
Poslať správu SAIK s.r.o.
Nature Notea, s.r.o.

Nature Notea, s.r.o.

Naším hlavným produktom výroby je pečený čaj. Ďalšími produktmi sú napríklad sirupy, orechy v agátovom mede, pečenády, ľadové ovocie, cukríky Frubo a džúsy. Vývoj našej spoločnosti a našich výrobkov je dynamický s ohľadom na zákazníka a dopyt.
naše produkty: Cukríky Frubo, Ladovej ovocie, Pečený čaj
Poslať správu Nature Notea, s.r.o.
TRASEK TS s.r.o.

TRASEK TS s.r.o.

Prenájom pracovných plošín, požičiavanie pracovných plošín, servis pracovných plošín, ďalej ponúkame predaj a servis použitých stavebných strojov, špeciálne zváranie ( hliník, nerez, liatina ), údržbu zelených plôch, predaj stavebných kontajnerov.
naše produkty: Pracovné plošiny
Poslať správu TRASEK TS s.r.o.
A g r o S t a r spol. s r.o.

A g r o S t a r spol. s r.o.

Výroba a opravy poľnohospodárskych strojov, výroba fekálnych traktorových návesov, fekálnych automobilových nástavieb, aplikátorov hnojovice, hnojovačov, oceľových nádrží, statických nádrží, cisterien pre komunálnu sféru, zámočníctvo, modernizácia, opravy vozidiel.
naše produkty: Traktorové fekálne návesy
Poslať správu A g r o S t a r spol. s r.o.
Květiny BB

Květiny BB

Predaj, poradenská činnosť a servis pre samozavlažovacie kvetináče pestovateľského systému Lechuza, kvetinový servis. Doručovanie kvetín v Brne, Českej republike i do sveta. Inštalácia a údržba interiérovej zelene vrátane systémov automatického zavlažovania.
naše produkty: Samozavlažovacie kvetináče
Poslať správu Květiny BB
TRAKLIS, s. r. o.

TRAKLIS, s. r. o.

Predávame, servisujeme a prenajímame poľnohospodárske stroje, traktory, kombajny, lisy značky John Deere a Kuhn, zároveň ponúkame stavebné stroje a techniku Doosan. Predaj originálnych náhradných dielov. Servis nákladných vozidiel, prívesov, návesov a autobusov.
naše produkty: Traktory
Poslať správu TRAKLIS, s. r. o.
Zemědělské družstvo Mostek

Zemědělské družstvo Mostek

Naše družstvo sa zaoberá predajom a nákupom kráv, ako dojníc na mlieko tak jalovíc na mäso. Ďalej potom chováme býky, prasatá a ďalšie hospodárske zvieratá. Okrem iného poľnohospodárske družstvo Mostek pestuje a predáva mnoho druhov poľnohospodárskych komodít.
naše produkty: Chovné jalovice
Poslať správu Zemědělské družstvo Mostek
VETAMIX, s.r.o.

VETAMIX, s.r.o.

Spoločnosť Vetamix s.r.o. je popredný český spracovateľ organických prebytkov. Zaoberáme sa predovšetkým výrobou, predajom a distribúciou krmív, sušených maškŕt i ostatných potrieb pre psov a mačky. Naše výrobky uspokoja akéhokoľvek zákazníka kvalitou a priaznivou cenou.
naše produkty: Barf pre psov
Poslať správu VETAMIX, s.r.o.
IBK trade

IBK trade

Špecializujeme sa na nákup, dovoz, spracovanie, balenie, predaj a distribúciu kompletného sortimentu orechov, sušeného ovocia, semien a dražovaných produktov. Predávame buď surovinu v pôvodnom balení z produkčných krajín alebo balenú do malospotrebiteľského balenia.
naše produkty: Sušené ovocie a orechy
Poslať správu IBK trade
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.